biesiady weselne

Biesiadny Bór to wymarzone miejsce
na twoje wesele!

Usytuowanie pensjonatu w kompleksie leśnym daje szansę zabawy w kontakcie z przyrodą. Urok tego miejsca, smaczna kuchnia to atuty które zapewnią udaną imprezę weselną. Sala weselna jest przystosowana nawet dla 140 gości. Eleganckie wnętrze, pięknie przygotowane stoły z fantazyjnie podanymi smacznymi potrawami to życzenie każdej Młodej Pary, które spełniamy z wielką starannością. Profesjonalna obsługa gości i otwartość personelu na potrzeby nowożeńców spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Żadna inna sala weselna w Łomży i okolicy nie zapewni tak unikalnego klimatu jak ta w Biesiadnym Borze.

biesiady w ogrodzie

Kameralny ogród, to doskonałe miejsce na zabawę przy grillu.

Zapraszamy do pełnego zieleni, urokliwego ogrodu gdzie można biesiadować i cieszyć się z bycia razem. Swojskie potrawy z grilla, nastrojowa muzyka stworzą niezapomnianą atmosferę. W ogrodzie do dyspozycji gości jest pięć ośmioosobowych altan oraz ławy i parasole dzięki czemu może wspólnie biesiadować nawet 100 osób.

biesiady na polanie

Dziewicza polana w sercu lasu i biesiada
przy ognisku.

Zapraszamy do biesiadowania na naszej zacisznej modrzewiowej polanie. Ponad 2 hektary terenu dają możliwość nieograniczonej zabawy dla bardzo wielu gości. Swojskie jedzenie, blask ogniska, nastrój i klimat są gwarantem biesiady, która pozostanie w pamięci każdego uczestnika. Obcowanie z przyrodą, wspólne śpiewanie przy ognisku, pieczenie kiełbasek przywołują dobre, młodzieńcze lata do których wszyscy tak chętnie powracamy.

biesiady w sali bankietowej

Piękna sala, wykwintne jedzenie to idealne miejsce na przyjęcie.

Na oficjalne przyjęcia, komunie czy spotkania firmowe zapraszamy do biesiadowania w sali bankietowej. Do dyspozycji gości mamy elegancką salę na 140 osób w sąsiedztwie dwóch mniejszych sal tanecznych. Wyposażone są w kolorowe światła, lasery, wytwornice dymu i wysokiej jakości nagłośnienie, co sprawia, że zabawa będzie mogła być profesjonalnie poprowadzona. Smacznie i elegancko serwowane potrawy dopełnią całości i sprawią, że każdy gość poczuje się wyjątkowo.

TOP